Szanowni Państwo !

Witamy na stronie jedynego w Polsce i na świecie stowarzyszenia świeckiego które od 2000r.                           z posiadaną osobowością prawną (wpis do KRS:0000011993)  działa na rzecz, m.in.  upamiętniania wspaniałego, historycznego pontyfikatu Papieża Polaka – Jana Pawła II.

 Początki Stowarzyszenia sięgają 1997r. i jesteśmy bodaj jedynym takim stowarzyszeniem, które nie tylko powstało za czasów pontyfikatu Ojca Świętego ale nieprzerwanie ciągle działa realizując bogaty zakres celów i zadań statutowych.

W naszym, Stowarzyszeniu  jest miejsce dla wszystkich bez wyjątku dla których Jan Paweł II był i jest niekwestionowanym autorytetem z którym  każdego wiąże głęboka więź emocjonalna i podziw dla Jego wielkości oraz duma, że był naszym rodakiem – największym ambasadorem Polski na całej kuli ziemskiej.

Stowarzyszenie spłaca swoją działalnością niespłacalny dług wdzięczności za ten pontyfikat który

”… odmienił oblicze ziemi – tej ziemi” !       

 Aby  przystąpić do nas  wykonaj następujące kroki :

1.zapoznaj się ze Statutem Stowarzyszenia

2. napisz do nas z pytaniami i zgłoś  pisemnie akces przystąpienia ( Zarząd  Stowarzyszenia PL 22-170 Rejowiec F. ul. Chełmska 95)

3.wydrukuj deklaracje członkowską  i wyślij na nasz adres jak w pkt.1

4.dokonaj wpłaty na konto( wyłącznie przelewem) wpisowego:10 zł.( koszt Statutu i  odznaki),składki członkowskiej 5zł. miesięcznie (za okres do końca danego  roku kalendarzowego).

K-to bankowe Stowarzyszenia : Bank BGŻ  09 2030 0045 1110 0000 0409 0530

Zapraszamy do naszego grona.

Zapraszamy do naszego grona.Pbierz deklarację.

Papalie

ZHP

ZHP

  

Medale

Odznaczenia stowarzyszenia

Medal Zasłużony dla kultury Polskiej

 w160

Medal Wojewody Lubelskiego

mwa3

Miasta Partnerskie

Muzeum Monet

SANTO SUBITO

Papalia Zawadowskiego